Müzik Haberleri

Konsere itfaiye aracıyla geldi

Ünlü sanatçı Lerzan Mutlu, Zonguldak'ta yeni yıl konseri için geldiği araç, Mengen'de kara saplanınca devreye itfaiye aracı girdi...

Çaycuma Belediyesi tarafından yeni yıl dolayısıyla düzenlenen konsere şarkılarını sevenlerine seslendirmek için ilçeye gelen ünlü sanatçı Lerzan Mutlu, muhteşem konserle sevenlerin karşısında çıktı. Yoğun kar yağışı dolayısıyla gündüz saatlerinde İstanbul'dan aracıyla çıkan Mutlu, Bolu ilinin Mengen ilçesinde kar ve tipi dolayısıyla aracı yolda kaldı. Aracının yolda kalması dolayısıyla Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ve ekibi ünlü sanatçıyı almak için Mengen'e hareket etti. Uzun bir aradan sonra Çaycuma'ya gelen Mutlu, kendi aracının yerine Çaycuma Belediyesi'nin itfaiye aracından Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yardımıyla indirildi. İtfaiye aracından inen sanatçı Lerzan Mutlu, Başkan Kantarcı'ya, "Başkan yardım et." demesi de kameralara yansıdı. Ardından otele geçen sanatçı Mutlu ve beraberindekiler daha sonra konser yapılan alana geçti.

SOĞUK HAVA DOLAYISIYLA HAYRANLARI -9 DERECE SOĞUĞA ALDIRMADI

Çaycuma Belediyesi'nin yapmış olduğu kapalı Pazar yerinin konser alanı olarak kullanılmasının ardından ünlü sanatçının hayranları konser yerini başlarında şapka ve ellerine giydikleri eldivenlerle ilginç görüntü oluşturdu. Ayrıca Çaycuma'da hava sıcaklığının da -9 derecede olduğu da gözlendi.

SAHNEYE ISITICI OLARAK MUTFAK TÜPLERİ YERLEŞTİRİLDİ

Çaycuma Belediyesi'nin 2015 yılı nedeniyle kapalı Pazar yerinde düzenlediği yeni yık konseri öncesi hazırlıklar ise kameralara yansıdı. Ünlü sanatçı Lerzan Mutlu'nun sahne alacağı yer elektrikli ısıtıcılar ve mutfak tüpleri ile sahnenin olduğu yerde ısıtılmaya çalışıldı. Kısa bir süre sonra sahne alan ünlü sanatçı Lerzan Mutlu sevenlerine ve hayranlarına şarkılar söyledi ve vatandaşlarla eğlendi. Konser sonunda Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, sanatçı Lerzan Mutlu'ya plaket ve hediye takdim etti. Konser yaklaşık bir buçuk saat sürdü.